Čertova krabička

Vrácení zboží zákonDomů

Podobné téma:
Vrácení zboží zákon
zákon o silničním provozu nove..
zákoník práce Nepravidelná pra..
prováděcí Vyhláška k zákonu o ..
Ústava základní zákon Svazu so..
fikce doručení doporučené zási..
Externí:
zákoník práce v nemecku
zákon o církvích
zákon o poštovních službách
uplne zneni zakon o zadavani v..
zákon o platebním styku
poukázka na zboží Retro
zákoník práce práce v mrazech
zákon o služebním poměru přísl..
zákoník práce teplota na praco..
sazby zákonného pojištění zamě..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Itaka. pl
vzor Zápis z valné hromady rozdělení z..
Granule pro psy akce
Pohybové hry pro predskolni děti s míčem
lr cosmetic ostrava hrabůvka otevírací..
hovezi madarsky perkelt se speclemi
Chytré hodinky s krokoměrem
Změna velikosti prsou v těhotenství
Salát z cukety a čočky belugy
Index změn cen stavebních prací
recepty Dělená strava
ruční Parní čističe do domácnosti
mraveneček v lese těžkou kládu nese.....
Jídlo do práce Třinec Gutská Krčma
část obce s názvem borůvka
recept na morskyho uhore
automatické pohony vrat / sady pro dvo..
Evidence zemědělského podnikatel
mají nárok na dědictví děti manžela s ..
Pilulka. cz

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Vrácení zboží
V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

davidsport.cz/vraceni-zbozi.html

Na vrácení zboží máte nárok! - Měšec.cz
Nakupujete přes internet nebo se k tomu chystáte? Víte, že máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu? Ano? Jsou ale obchodníci, kteří to…Nakupujete přes internet nebo se k tomu chystáte? Víte, že máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu? Ano? Jsou ale obchodníci, kteří to…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mesec.cz/clanky/na-vraceni-zbozi-mate-narok

Vrácení zboží do 14 dnů
Zboží zakoupené v našem e-shopu máte možnost vrátit v rámci zákonem stanovené 14denní lhůty. Ta se počítá datem převzetí zboží a nevztahuje se na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti (tedy pakliže je na faktuře uvedeno Vaše...Zboží zakoupené v našem e-shopu máte možnost vrátit v rámci zákonem stanovené 14denní lhůty. Ta se počítá datem převzetí zboží a nevztahuje se na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti (tedy pakliže je na faktuře uvedeno Vaše...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hubatacernoska.cz/vraceni-zbozi-do-14-dnu

Vrácení zboží/reklamace
Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena zboží bez nákladů na dopravu.Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena zboží bez nákladů na dopravu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ronda.cz/vraceni-zbozi

Vrácení zboží | MALL.CZ
To platí samozřejmě i na výrobky, které jste si vyzvedli na prodejně.To platí samozřejmě i na výrobky, které jste si vyzvedli na prodejně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mall.cz/vraceni-zbozi

Vrácení zboží do 30 dní – Informace
V souladu se zákonem č. 89/2012 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo se vztahuje pouze na kupující spotřebitele (nikoliv na nákupy na IČO).V souladu se zákonem č. 89/2012 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo se vztahuje pouze na kupující spotřebitele (nikoliv na nákupy na IČO).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

k24.cz/informace/vraceni-zbozi-do-30-dni

vrácení zboží - zákon - BusinessCenter.cz
Re: vrácení zboží - zákon Zrovna u mallu se mi to nezdá, hned na titulní straně mají odkaz na outlet, kde prodávají vrácené rozbalené zboží se slevou.Re: vrácení zboží - zákon Zrovna u mallu se mi to nezdá, hned na titulní straně mají odkaz na outlet, kde prodávají vrácené rozbalené zboží se slevou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1458949

Podmínky vrácení peněz
a) zboží musí být kompletní, nepoužité a nepoškozené, schopné dalšího prodeje b) zboží musí být v originálních, nepoškozených obalech c) odeslat zásilku je nutné nejpozději do 14 dnů ode dne obdržení.a) zboží musí být kompletní, nepoužité a nepoškozené, schopné dalšího prodeje b) zboží musí být v originálních, nepoškozených obalech c) odeslat zásilku je nutné nejpozději do 14 dnů ode dne obdržení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

meraky.cz/Podminky-vraceni-penez

Vrácení zboží - EKO-Domov
Formulář odstoupení od kupní smlouvy ve 14ti denní lhůtě: Právo na odstoupení od smlouvy ve 14ti denní lhůtě má, ze zákona, pouze spotřebitel, jakožto nepodnikající fyzická osoba, v případě nákupu na IČ toto právo ze zákona zaniká.Formulář odstoupení od kupní smlouvy ve 14ti denní lhůtě: Právo na odstoupení od smlouvy ve 14ti denní lhůtě má, ze zákona, pouze spotřebitel, jakožto nepodnikající fyzická osoba, v případě nákupu na IČ toto právo ze zákona zaniká.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eko-domov.cz/vse-o-nakupu/vraceni-zbozi

Vrácení zboží | RunningPro.cz
Zákona č. 102/2014 Zz o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku (dále jen "Zákon o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku") ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, resp. ode dne uzavření smlouvy o poskytnutí služby nebo smlouvy o...Zákona č. 102/2014 Zz o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku (dále jen "Zákon o ochraně spotřebitele při prodeji na dálku") ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, resp. ode dne uzavření smlouvy o poskytnutí služby nebo smlouvy o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

runningpro.cz/vraceni-zbozi


Vrácení zboží - Můjchov.cz
Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů zaslat zpět a vrátíme Vám celou částku zpět. ( pořizovací hodnota zboží + dopravné). Aby to bylo možné, prosím o dodržení několika jednoduchých podmínek, které vypisujeme níže.Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů zaslat zpět a vrátíme Vám celou částku zpět. ( pořizovací hodnota zboží + dopravné). Aby to bylo možné, prosím o dodržení několika jednoduchých podmínek, které vypisujeme níže.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mujchov.cz/vraceni-zbozi

Vrácení zboží
Zákazník má v souladu se zákonem č. 367/2000 možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží a to odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu obchodu provozovatele:Zákazník má v souladu se zákonem č. 367/2000 možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží a to odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu obchodu provozovatele:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

balestraoutlet.com/vraceni-zbozi.html

vrácení zboží
kompletní zpravodajství ze světa i z domovakompletní zpravodajství ze světa i z domova
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bizinet.cz/vraceni-zbozi

Vrácení zboží | Anténa.cz
Tento druh zboží musí pro možnost vrácení zůstat originálně zabalený v ochranné fólii bez poškození.Tento druh zboží musí pro možnost vrácení zůstat originálně zabalený v ochranné fólii bez poškození.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

antena.cz/vraceni-zbozi

Vrácení zboží - Hafani.cz - Vaše chovatelské potřeby
Vrácení zboží, Hafani.cz - Vaše chovatelské potřebyVrácení zboží, Hafani.cz - Vaše chovatelské potřeby
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hafani.cz/vraceni-zbozi

Vrácení zboží - SvětKrmiv.cz
U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem.U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svetkrmiv.cz/vraceni-zbozi

Zákon e-shopům vždy neporadí, co a jak s vráceným zbožím...
K uším provozovatelů e-shopů se dostávají poučky, jak musí nakládat se zbožím, vráceným v rámci 14denní zákonné lhůty. Mají však tyto poučky oporu v zákoně? Sama ČOI de facto přiznává díry v legislativě.K uším provozovatelů e-shopů se dostávají poučky, jak musí nakládat se zbožím, vráceným v rámci 14denní zákonné lhůty. Mají však tyto poučky oporu v zákoně? Sama ČOI de facto přiznává díry v legislativě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

channelworld.cz/clanky/zakon-e-shopum-vzdy-ne ..

Vrácení zboží - moda-pradlo.cz
Vrácení zboží - Prodáváme dámské, pánské, spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, luxusní košilky, mikiny, kojenecké a dětské oblečení.Vrácení zboží - Prodáváme dámské, pánské, spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, luxusní košilky, mikiny, kojenecké a dětské oblečení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

moda-pradlo.cz/vraceni-zbozi_p14.html

Vrácení zboží bez udání důvodu
Dozvíte se kdy máte právo na vrácení zboží bez udání důvodu. A také v jaké lhůtě je to možné provést. Kdy je možné vrácení zboží bezDozvíte se kdy máte právo na vrácení zboží bez udání důvodu. A také v jaké lhůtě je to možné provést. Kdy je možné vrácení zboží bez
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skudlime.cz/vraceni-zbozi-bez-udani-duvodu

Počet záznamů:19
Reklama:

Vrácení zboží zákon
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80