Čertova krabička

Skloňování podstatného jména nohaDomů

Podobné téma:
příčně plochá noha bolesti-
Skloňování podstatného jména n..
procvičování zájmena jenž Prac..
Externí:
mrtvá beze jména patricia corn..
jména pro Psi Jezevčík na a
Skloňování jména a příjmení v ČR
chlapecké jména pro miminko če..
Význam jména Theodor
oči,uši nohy, ruce skloňování
slovní druh zájmena
jména psů z babičky
velké písmeno- evropska kultur..
stará německá křestní jména

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Boskovice Meníčka Repete
Třinecká Inzerce Třinec
Prodej investičního zlata v Brně
azyl pro milence Liberec Chrastava
recept na nakládání kyselého zelí
Karel Gott Čas růží Cena vstupenek
nadobka na brzdovou kapalinu dacie
Gelové nehty foto
Planet Coaster hra zdarma
Nejsilnější přírodní antioxidant na sv..
kluci Nazí fotky
Zoot kabelka Desigual Výprodej
Vysokozdvižná plošina Avia bazar
Vojenská nemocnice Brno neurologie
svítidlo Greenlux STEP grey
Taneční zábavy v Praze
Přehoz na postel Česká výroba
výkup surové hovězí Kůže
Doktorka Diskuze
Domácí chleba Do trouby od Ládi Hrušky..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Skloňování podstatných jmen – Procvičování online – Umíme česky
Skloňování podstatných jmen – Skloňování podstatných jmen – procvičování online, testy, rozsáhlá sbírka příkladů.Skloňování podstatných jmen – Skloňování podstatných jmen – procvičování online, testy, rozsáhlá sbírka příkladů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

umimecesky.cz/cviceni-sklonovani-podstatnych- ..

Skloňování podstatných jmen oči,uši,ruce,nohy...
Lefix_ACm-angličtina, Lefix_NCm-němčina, noty, Mafix_POc-počtyLefix_ACm-angličtina, Lefix_NCm-němčina, noty, Mafix_POc-počty
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

e-skola.sweb.cz/sklonovani_podstatnych_jmen.html

Skloňování podstatných jmen oči, uši, ruce, nohy, kolena...
1. Kůň stříhal____________. 2. Teď musíš vzít tu tašku za obě _________________. 3. Neumím chodit po ____________. 4. Raději neotáčej __________ u hodin. 5. Jenom pohrdavě krčil ___________. 6.1. Kůň stříhal____________. 2. Teď musíš vzít tu tašku za obě _________________. 3. Neumím chodit po ____________. 4. Raději neotáčej __________ u hodin. 5. Jenom pohrdavě krčil ___________. 6.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk-snadno.webnode.cz/a6-c/cviceni/sk ..

Skloňování německých podstatných jmen
Skloňování podstatných jmen v němčině není vůbec těžké. Podívejte se s námi, jak vyskloňovat podstatná jména v jednotném a množném čísle.Skloňování podstatných jmen v němčině není vůbec těžké. Podívejte se s námi, jak vyskloňovat podstatná jména v jednotném a množném čísle.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

karticky.cz/sklonovani-nemeckych-podstatnych- ..

Skloňování – Wikipedie
Skloňování (deklinace) je jmenná flexe, tedy ohýbání slovních druhů, jako jsou podstatná jména, přídavná jména, zájmena, číslovky, členy apod. Je obdobou časování sloves.Skloňování (deklinace) je jmenná flexe, tedy ohýbání slovních druhů, jako jsou podstatná jména, přídavná jména, zájmena, číslovky, členy apod. Je obdobou časování sloves.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Sklo%C5%88ov%C3%A1n%C3%AD

noha – Wikislovník
Internetová jazyková příručka [online]. Ústav pro jazyk český Akademie věd České republiky, 2008-02-27, [cit. 2010-10-13]. Heslo noha.Internetová jazyková příručka [online]. Ústav pro jazyk český Akademie věd České republiky, 2008-02-27, [cit. 2010-10-13]. Heslo noha.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wiktionary.org/wiki/noha

Podstatná jména - skloňování ženského rodu (podvzor ulice...
V tomto článku si prohloubíme znalosti skloňování podstatných jmen rodu ženského. Budeme si totiž povídat o jednom méně známém podvzoru ulice. Kromě jiného se dozvíte, zda můžeme napsat bez opic, nebo bez opicí.V tomto článku si prohloubíme znalosti skloňování podstatných jmen rodu ženského. Budeme si totiž povídat o jednom méně známém podvzoru ulice. Kromě jiného se dozvíte, zda můžeme napsat bez opic, nebo bez opicí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/article/2008092005-podstatna-j ..

Švédština/Podstatná jména – Wikiknihy
Skloňování podstatných jmen je velmi jednoduché. Rozlišuje se pouze jednotné (singulár) a množné (plurál) číslo a dva pády (nominativ – základní pád, genitiv – přivlastňovací pád).Skloňování podstatných jmen je velmi jednoduché. Rozlišuje se pouze jednotné (singulár) a množné (plurál) číslo a dva pády (nominativ – základní pád, genitiv – přivlastňovací pád).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikibooks.org/wiki/%C5%A0v%C3%A9d%C5%A1tin ..

Duálové skloňování | skolaposkole.cz
Používá se ve vyjádření některých párových částí těla: ruce, nohy, oči, uši a jejich zdrobněliny. Duálové tvary se vyskytují pouze tehdy, pokud mluvíme o částech těla: stojím nohama na zemi x stůl se třemi nohami.Používá se ve vyjádření některých párových částí těla: ruce, nohy, oči, uši a jejich zdrobněliny. Duálové tvary se vyskytují pouze tehdy, pokud mluvíme o částech těla: stojím nohama na zemi x stůl se třemi nohami.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaposkole.cz/cesky-jazyk/pravopis-tvaroslo ..

Projekt Učíme interaktivně
Žáci si v něm zopakují skloňování podst. jmen označující lidské části těla. Zadání je na každé stránce nebo v metodických poznámkách (někde zadání nahrazeno příkladem).Žáci si v něm zopakují skloňování podst. jmen označující lidské části těla. Zadání je na každé stránce nebo v metodických poznámkách (někde zadání nahrazeno příkladem).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

projektui.cz/predmety/cesky-jazyk/17113-sklon ..


Podstatná jména | skolaposkole.cz
Rozlišujeme podstatná jména: konkrétní - názvy osob, zvířat, věcí; abstraktní - názvy vlastností, dějů, činností, stavů. Podstatná jména obvykle tvoří jednotné i množné číslo. Výjimku tvoří podstatná jména pomnožná, hromadná a látková.Rozlišujeme podstatná jména: konkrétní - názvy osob, zvířat, věcí; abstraktní - názvy vlastností, dějů, činností, stavů. Podstatná jména obvykle tvoří jednotné i množné číslo. Výjimku tvoří podstatná jména pomnožná, hromadná a látková.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaposkole.cz/cesky-jazyk/pravopis-tvaroslo ..

Správné odpovědi - skloňování podstatných jmen oči, uši, ruce...
1. Kůň stříhal______ ušima______. 2. Teď musíš vzít tu tašku za obě ________ ucha_________. 3. Neumím chodit po _____ rukou/rukách_______. 4. Raději neotáčej _____ ručičkami_____ u hodin.1. Kůň stříhal______ ušima______. 2. Teď musíš vzít tu tašku za obě ________ ucha_________. 3. Neumím chodit po _____ rukou/rukách_______. 4. Raději neotáčej _____ ručičkami_____ u hodin.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk-snadno.webnode.cz/a6-b/cviceni/sk ..

Skloňování podstatného jména „prsa“ – Ajina.cz
Prsa jsou pomnožné podstatné jméno. V pravidlech českého pravopisu najdeme: pr·sa , -ou stř. pomn.; 3. -ům; 6. -ou; 7. -y (hruď).Prsa jsou pomnožné podstatné jméno. V pravidlech českého pravopisu najdeme: pr·sa , -ou stř. pomn.; 3. -ům; 6. -ou; 7. -y (hruď).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ajina.cz/sklonovani-podstatneho-jmena-prsa

Skloňování Podstatných JMEN - ppt stáhnout
Části lidského těla, která máme po dvou: oči uši ruce ramena prsa kolena nohyČásti lidského těla, která máme po dvou: oči uši ruce ramena prsa kolena nohy
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideplayer.cz/slide/13481509

Skloňování podstatných jmen označujících části těla
Český jazyk pro 6. ročník základních škol - Skloňování podstatných jmen označujících části těla - ruce, nohy, kolena, ramena, prsaČeský jazyk pro 6. ročník základních škol - Skloňování podstatných jmen označujících části těla - ruce, nohy, kolena, ramena, prsa
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

icestina.cz/sklonovani-podstatnych-jmen-oznac ..

Uši a ucha (správné skloňování slova ucho) - Moje čeština...
Jejich skloňování se odvíjí od toho, zda zastupují části lidského nebo zvířecího těla, nebo předměty, které se jim podobají.Jejich skloňování se odvíjí od toho, zda zastupují části lidského nebo zvířecího těla, nebo předměty, které se jim podobají.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/article/2016031402-usi-a-ucha- ..

Podstatná jména – skloňování - řešení
Na Václavském náměstí je jezdecká socha svatého Václava a Národní muzeum.Na Václavském náměstí je jezdecká socha svatého Václava a Národní muzeum.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zszachar.cz/images/files/2019_2020/pracovnili ..

Nejčastější chyby ve skloňování podstatných jmen: Koncovka -ama...
Správné skloňování podstatných jmen je pro mnohé uživatele českého jazyka opravdu tvrdým oříškem. Určit správný vzor, zapamatovat si koncovku odpovídající danému pádu, pamatovat na výjimky - to všechno musí člověk znát, aby mohl říct, že...Správné skloňování podstatných jmen je pro mnohé uživatele českého jazyka opravdu tvrdým oříškem. Určit správný vzor, zapamatovat si koncovku odpovídající danému pádu, pamatovat na výjimky - to všechno musí člověk znát, aby mohl říct, že...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/article/2014112401-nejcastejsi ..

Podstatná Jména Skloňování
Skloňování podstatných jmen podle vzorů - Online Diktát - s kontrolou a vysvětlením - 4. třídaSkloňování podstatných jmen podle vzorů - Online Diktát - s kontrolou a vysvětlením - 4. třída
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jpvid.net/w/podstatn%C3%A1+jm%C3%A9na+sklo%C5 ..

Projekt Učíme interaktivně
Opakování skloňování podst. jmen označující lidské části těla.Opakování skloňování podst. jmen označující lidské části těla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

projektui.cz/predmety/cesky-jazyk/17113-sklon ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Skloňování podstatného jména noha
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
cache: 0048:14:12