Čertova krabička

seznam sv. mučedníků uložených v bazilice sv. petra v říměDomů

Podobné téma:
Elektronický podpis emailů v S..
Nastavení Seznam emailu v iPhone
Redakce seznam.cz Kontakty
Erotika odkaz na seznam
seznam sv. mučedníků uložených..
Externí:
OC Forum Nová Karolina Ostrava..
česko německý německo český sl..
Login Email Seznam
Odhlášení ze seznamky Elite date
podstatná jména rodu ženského ..
telefonní seznam pevná linka p..
seznam kulturních akci na jižn..
Seriál Atentát Seznam dílů
Erotika Odkazy Seznam cz Eroti..
adresa Redakce seznam.cz

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Thierry Mugler Angel Muse
Nevítaný host Barbara Taylor Bradford ..
jak poznám zánět slepého střeva příznaky
Soukromé základní školy Zlín
Skechers Skech Air Infinity
Ústřední vojenská nemocnice Praha Stře..
elektrický žebřík do koupelny s termos..
worms armagedon plná verze ke stažení ..
Společná zóna Portál ZP
formulář pro ukončení činnosti v české..
Drsný Svět Dívka dne
inventurní soupis majetku pokladny vzor
Zapečené brambory se smetanovou omáčko..
plastový kryt na ID kartu
osobní váha digitální eta plzen elektr..
aktuální počasí Ski areál Monínec
Závěsné plynové kondenzační kombinovan..
Dvořákova bouda Krkonoše
tester na vodu v bazénu pH chlor
lukanie orzechow

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Církevní historie (katolická) - Vatikán - Papežské basiliky...
V roce 1200 byly jeho ostatky přeneseny do chrámu Panny Marie Větší na Esquilin v Římě.  Význam největší mariánské baziliky v Římě vzrostl, když papež Hilarius ji v 5. století prohlásil za rovnou papežské bazilice Nejsvětějšího Salvátora a...V roce 1200 byly jeho ostatky přeneseny do chrámu Panny Marie Větší na Esquilin v Římě. Význam největší mariánské baziliky v Římě vzrostl, když papež Hilarius ji v 5. století prohlásil za rovnou papežské bazilice Nejsvětějšího Salvátora a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cirkevnihistorie.estranky.cz/clanky/vatikan/p ..

Sv. Fabián
Jeho pontifikát trval 14 let, až do roku 250, kdy byl za Déciova pronásledování popraven, patrně sťat. Ostatky svatého Fabiána byly uloženy v Kalixtových katakombách.Jeho pontifikát trval 14 let, až do roku 250, kdy byl za Déciova pronásledování popraven, patrně sťat. Ostatky svatého Fabiána byly uloženy v Kalixtových katakombách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

paxvobis.cz/testimonial-view/sv-fabian

Listář - cyrilometodějský časopis
Jak už jsme připomínali, tyto příbuzenské vztahy dosáhly až do novozákonního kánonu. Dalšího sourozence obou sester, Timoteje, legenda ztotožňuje s učedníkem sv. Pavla, zavražděným v Efezu v roce 97.Jak už jsme připomínali, tyto příbuzenské vztahy dosáhly až do novozákonního kánonu. Dalšího sourozence obou sester, Timoteje, legenda ztotožňuje s učedníkem sv. Pavla, zavražděným v Efezu v roce 97.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

listar.cz/bazil_sv_prax.htm

Listopad
Brzy se slavení tohoto svátku rozšířilo; v Římě se slaví od 9. století.Brzy se slavení tohoto svátku rozšířilo; v Římě se slaví od 9. století.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

farnostvb.wz.cz/svatky/listopad.htm

Svatí
Jeho ostatky jsou uchovávány v benediktinském klášterním kostele v Trevíru (Trier) v Německu a v bazilice S. Maria Maggiore v Římě.Jeho ostatky jsou uchovávány v benediktinském klášterním kostele v Trevíru (Trier) v Německu a v bazilice S. Maria Maggiore v Římě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

old.jedovnice.cz/farnost/svati.htm

Svatý Cyril – Wikipedie
V barokních textech se objevuje i pod jménem Crha. Spolu se svatým Metodějem je hlavním patronem Moravy a spolupatronem Evropy.V barokních textech se objevuje i pod jménem Crha. Spolu se svatým Metodějem je hlavním patronem Moravy a spolupatronem Evropy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Svat%C3%BD_Cyril

Původ jmen | Romana
Jedná se o dvě nejvýznamnější baziliky v Římě. Dóm sv. Petra, největší chrám světa, je postavený nad světcovým hrobem, mohutná stavba kostela sv. Pavla Za Hradbami je zase vztyčena nad hrobem druhého mučedníka.Jedná se o dvě nejvýznamnější baziliky v Římě. Dóm sv. Petra, největší chrám světa, je postavený nad světcovým hrobem, mohutná stavba kostela sv. Pavla Za Hradbami je zase vztyčena nad hrobem druhého mučedníka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmenaprijmeni.cz/jmena/76-puvod-jmen--listopa ..

www.sokolmirotice.estranky.cz - Svatý Valentýn
Mohl to být: · Kněz v Římě · Biskup v Interamně (dnešní Terni)Mohl to být: · Kněz v Římě · Biskup v Interamně (dnešní Terni)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sokolmirotice.estranky.cz/clanky/svaty-valent ..

Svátek - Radio Proglas
Obě jména jsou nověji utvořená a zřejmě jde o varianty ke jménu Jarolím, jehož původ není zcela jasný. Není vyloučeno, že prapůvodem bylo starořecké jméno Jeroným.Obě jména jsou nověji utvořená a zřejmě jde o varianty ke jménu Jarolím, jehož původ není zcela jasný. Není vyloučeno, že prapůvodem bylo starořecké jméno Jeroným.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

proglas.cz/svatek/?date=6_2

Svatý Silvestr I. podle Silvestr.biz
Odtud podle legendy pochází i jeho jméno Silvestr, které si vybral po zvolení římským biskupem (papežem). Silvestr pochází z latinského slova silva, které znamená les označuje i jeho obyvatele.Odtud podle legendy pochází i jeho jméno Silvestr, které si vybral po zvolení římským biskupem (papežem). Silvestr pochází z latinského slova silva, které znamená les označuje i jeho obyvatele.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

silvestr.biz/papez-silvestr-1


Proroctví svatého Malachiáše – Wikipedie
Papež Klement XIII., jenž byl popsán heslem Rosa Umbriae (Růže z Umbrie) užíval znaku růže jako osobního erbu (jeho oficiální znak růži neobsahoval, ani neměl žádný významný vztah k Umbrii, pouze byl krátce papežským guvernérem v Rieti, jež...Papež Klement XIII., jenž byl popsán heslem Rosa Umbriae (Růže z Umbrie) užíval znaku růže jako osobního erbu (jeho oficiální znak růži neobsahoval, ani neměl žádný významný vztah k Umbrii, pouze byl krátce papežským guvernérem v Rieti, jež...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Proroctv%C3%AD_svat%C3% ..

Svatý Vojtěch – Wikipedie
Přesné datum jeho narození není známé, pravděpodobně ale mezi léty 955–957[ zdroj?]. Měl 5 sourozenců. V roce 962 ho jako malého chlapce biřmoval při své návštěvě Libice magdeburský arcibiskup Adalbert.Přesné datum jeho narození není známé, pravděpodobně ale mezi léty 955–957[ zdroj?]. Měl 5 sourozenců. V roce 962 ho jako malého chlapce biřmoval při své návštěvě Libice magdeburský arcibiskup Adalbert.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Svat%C3%BD_Vojt%C4%9Bch

Svatý Vojtěch
Při návratu z válečného tažení do Polska roku 1039 dal český kníže Břetislav I. převézt Vojtěchovy ostatky do Prahy.Při návratu z válečného tažení do Polska roku 1039 dal český kníže Břetislav I. převézt Vojtěchovy ostatky do Prahy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brevnov.cz/cs/benediktini-a-brevnovsky-klaste ..

Mozaiky Kostela SV. Praxedy V ŘÍMĚ - PDF Free Download
Masarykova univerzita Filozofická fakulta Seminář dějin umění Obecná teorie a dějiny umění a kultury Dita Ranzi Mozaiky Kostela SV. Praxedy V ŘÍMĚ Bakalářská diplomová práce Vedoucí diplomové práce: 2015Masarykova univerzita Filozofická fakulta Seminář dějin umění Obecná teorie a dějiny umění a kultury Dita Ranzi Mozaiky Kostela SV. Praxedy V ŘÍMĚ Bakalářská diplomová práce Vedoucí diplomové práce: 2015
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/34301136-Mozaiky-kostela-sv-prax ..

Toulky - Řím, Vatikán, Florencie
Bazilika Nejsvětějšího Spasitele a sv. Jana Křtitele a Jana Evangelisty, známější jako bazilika sv. Janů v Lateráně resp. italsky Bazilika San Giovanni in Laterano, je trošku dál od většiny turistických atrakcí v Římě, ale lze se k ní...Bazilika Nejsvětějšího Spasitele a sv. Jana Křtitele a Jana Evangelisty, známější jako bazilika sv. Janů v Lateráně resp. italsky Bazilika San Giovanni in Laterano, je trošku dál od většiny turistických atrakcí v Římě, ale lze se k ní...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alena.ilcik.cz/1310-rim.php

Seznam článků na Táborský deník se štítkem Řím
Informace a zprávy z Tábora a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.Informace a zprávy z Tábora a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

taborsky.denik.cz/tagy/rim-2105.html

Putování Římem (5)
V bazilice je řada kaplí: kaple Sv. kříže, sv. Antonína z Padovy, Neposkvrněného početí, sv. Bonaventury, kaple Piety, sv. Josefa Kupertinského a sv. Františka z Assisi.V bazilice je řada kaplí: kaple Sv. kříže, sv. Antonína z Padovy, Neposkvrněného početí, sv. Bonaventury, kaple Piety, sv. Josefa Kupertinského a sv. Františka z Assisi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sfr.cz/clanek_poutnik.aspx?a=2181

untitled
Římská výstava o kardinálovi Josefu Beranovi Na Papežské univerzitě Svatého kříže proběhla před prázdninami výstava „Milovat dobro, odporovat zlu“ věnovaná osobnosti pražského arcibiskupa kardinála Josefa Berana, který zemřel v Římě roku...Římská výstava o kardinálovi Josefu Beranovi Na Papežské univerzitě Svatého kříže proběhla před prázdninami výstava „Milovat dobro, odporovat zlu“ věnovaná osobnosti pražského arcibiskupa kardinála Josefa Berana, který zemřel v Římě roku...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

apha.cz/file/211/zari-2011.pdf

Poutní
Vzácná relikvie byla převezena do Říma a po staletí uctívána v bazilice Svatého kříže Jeruzalémského, který nechala sv. Helena v Římě zbudovat.Vzácná relikvie byla převezena do Říma a po staletí uctívána v bazilice Svatého kříže Jeruzalémského, který nechala sv. Helena v Římě zbudovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pustimer-farnost.cz/index/VADEMECUM.pdf

Chrám sv.Jakuba v Levoči
Zavřená křídla v horní řadě znázorňují: setkání sv. Pavla se sv. Petrem, kázeň sv. Petra, oba světci před císařem Nerónem a povolání sv. Petra za apoštola.Zavřená křídla v horní řadě znázorňují: setkání sv. Pavla se sv. Petrem, kázeň sv. Petra, oba světci před císařem Nerónem a povolání sv. Petra za apoštola.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chramsvjakuba.sk/cz.html

Počet záznamů:20
Reklama:

seznam sv. mučedníků uložených v bazilice sv. petra v římě
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
cache: 0035:18:16