Čertova krabička

Případy Prvního oddělení Druhá řada onlineDomů

Podobné téma:
Případy Prvního oddělení Druhá..
Sekce ekonomická a majetková M..
Úřad městské části Brno střed ..
ceník sono vyšetření prsou- úh..
vypořádání majetku v SJM po ro..
Žaloba zrušení a vypořádání po..
Externí:
meteoskop počasí pro každou ho..
počasí radar a bouřky Slovensko
počasí radarové snímky
youtube celé filmy v češtině v..
vypořádání podílového spoluvla..
Poliklinika Malešice Praha Mal..
aktuální radarové snímky in po..
hracholuska prehrada oprava ze..
e chaty a chalupy pronájem cha..
Oddělení dětská Poliklinika Ka..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Bluetooth Intercom na motorku
Dieta po operaci žlučníku
šrucha plevel likvidace
Dobyvatelé ztracené pravdy seriály
aljašská treska pečená na másle,červen..
Úřad práce Hranice Volná místa
Sodexo Flexi Pass uplatnění
Polsko fotbal liga Extraliga tabulka
Portál GIS HZS Plzeňského kraje mapy
autor a rok vzniku písně vánoce, vánoc..
Super Mario Party + Joy Con
byt ke koupi mar. lázně
kulaté Zastřešení bazénu Azuro
overkill s the walking dead čeština
cizí mužské jméno v v křížovce
Kuchyňské nože Fiskars Sada
Motání hlavy a hučení v uších
boty Tamaris e shop
obrázky k vytisknutí čert a mikuláš
francouzské Povlečení z mikroplyše lev..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Případy 1. oddělení: Poslední případ — iVysílání — Česká...
Případy 1. oddělení: Poslední případ, Vražda v poklidné pražské vilové čtvrti je pro policisty překvapivá především tím, že nemá žádný motiv.Případy 1. oddělení: Poslední případ, Vražda v poklidné pražské vilové čtvrti je pro policisty překvapivá především tím, že nemá žádný motiv.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/10354229723-pripad ..

Druhé případy Prvního oddělení: víc napětí při vyšetřování i ve...
Zločin bez motivu, vražda bez těla, veřejné soudy bez znalosti detailů. První oddělení ve druhé sérii řeší mediálně známé kauzy, které se odehrály po roce 1995. Na obrazovkách České televize se pražská mordparta znovu sejde 4.Zločin bez motivu, vražda bez těla, veřejné soudy bez znalosti detailů. První oddělení ve druhé sérii řeší mediálně známé kauzy, které se odehrály po roce 1995. Na obrazovkách České televize se pražská mordparta znovu sejde 4.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/kultura/1647022-druhe-p ..

Případy 1. oddělení – Wikipedie
Případy 1. oddělení je český kriminální seriál, který byl premiérově vysílán na ČT1 od 6. ledna 2014 do 22. února 2016. Seriál je založen na skutečných událostech.Případy 1. oddělení je český kriminální seriál, který byl premiérově vysílán na ČT1 od 6. ledna 2014 do 22. února 2016. Seriál je založen na skutečných událostech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99%C3%ADpady_1._od ..

Seriál Případy 1. oddělení - online díly ke shlédnutí - ČT
„Nová série hlouběji odkrývá profesní vztahy a zákulisí práce policejního týmu. Na prvním oddělení panuje větší napětí, což ústí v řadu konfliktů.„Nová série hlouběji odkrývá profesní vztahy a zákulisí práce policejního týmu. Na prvním oddělení panuje větší napětí, což ústí v řadu konfliktů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pripady1oddeleni-serial.cz

Druhá řada Případů 1. oddělení zahájila na 1,6 mil. | MediaGuru
Start druhé řady seriálu Případy 1. oddělení (ČT1) zhlédlo v průměru 1,6 mil. diváků starších 15 let. V čase vysílání pořadu to znamenalo podíl na sledovanosti 38 %. Byl to nejlepší výsledek večera a zároveň celého dne.Start druhé řady seriálu Případy 1. oddělení (ČT1) zhlédlo v průměru 1,6 mil. diváků starších 15 let. V čase vysílání pořadu to znamenalo podíl na sledovanosti 38 %. Byl to nejlepší výsledek večera a zároveň celého dne.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mediaguru.cz/clanky/2016/01/druha-rada-pripad ..

Druhá řada Případů 1. oddělení je dotočena - Chytrá žena
„Druhá řada Případů 1. oddělení se ještě důsledněji drží žánru profesní kriminálky,“ říká vedoucí projektu Tomáš Feřtek a dodává: „Kromě samotných případů se chceme soustředit na samotné policisty a na věci, které jim ztěžují a komplikují...„Druhá řada Případů 1. oddělení se ještě důsledněji drží žánru profesní kriminálky,“ říká vedoucí projektu Tomáš Feřtek a dodává: „Kromě samotných případů se chceme soustředit na samotné policisty a na věci, které jim ztěžují a komplikují...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chytrazena.cz/druha-rada-pripadu-1-oddeleni-j ..

Případy 1. oddělení online, postavy, herci, epizody | Blesk.cz
Případy prvního oddělení jsou jedním z nejúspěšnějších seriálů České televize. Seriál je možné sledovat i online. A objevil se i jako DVD na pultech. Epizody první série odvysílala v roce 2015.Případy prvního oddělení jsou jedním z nejúspěšnějších seriálů České televize. Seriál je možné sledovat i online. A objevil se i jako DVD na pultech. Epizody první série odvysílala v roce 2015.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/web/368389/pripady-1-oddeleni ..

tv 1 pripady oddeleni | Blesk.cz
Osm nových epizod kriminálního seriálu České televize Případy 1. oddělení je dotočeno a míří do střižny. Tým vyšetřovatelů, který se opět zaměří na kauzy inspirované skutečností, posílí nový policista v podání Igora Chmely.Osm nových epizod kriminálního seriálu České televize Případy 1. oddělení je dotočeno a míří do střižny. Tým vyšetřovatelů, který se opět zaměří na kauzy inspirované skutečností, posílí nový policista v podání Igora Chmely.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.blesk.cz/tv-1-pripady-oddeleni,1.html

Případy 1. oddělení (2014) - Online, recenze, novinky...
Každá z epizod popisuje jeden ze skutečných případů vražd, které se staly po roce 1989 v Praze, a to pohledem “pražské mordparty”, tedy oddělení vyšetřovatelů v...Každá z epizod popisuje jeden ze skutečných případů vražd, které se staly po roce 1989 v Praze, a to pohledem “pražské mordparty”, tedy oddělení vyšetřovatelů v...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

filmtoro.cz/film/pripady-1-oddeleni

Případy 1. oddělení budou mít pokračování | i60.cz
První řada Případů 1. oddělení, kde hlavní role ztvárnili například Bolek Polívka a Ondřej Vetchý, se setkala s velkým zájmem diváků.První řada Případů 1. oddělení, kde hlavní role ztvárnili například Bolek Polívka a Ondřej Vetchý, se setkala s velkým zájmem diváků.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

i60.cz/clanek/detail/11040


Případy 1. oddělení - názory | SerialZone.cz
Názory na seriál Případy 1. oddělení . Krátké recenze od návštěvníků webu, aneb co si lidé myslí o serilu Případy 1. odděleníNázory na seriál Případy 1. oddělení . Krátké recenze od návštěvníků webu, aneb co si lidé myslí o serilu Případy 1. oddělení
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

serialzone.cz/serial/pripady-1-oddeleni/nazory

Natáčí se druhá řada Případů 1. oddělení - Novinky.cz
Oblíbená profesní detektivka bez střílení a výbuchů se brzy vrátí na obrazovky. Česká televize natáčí druhou řadu, která má osm dílů. Oblíbená profesní detektivka bez střílení a výbuchů se brzy vrátí na obrazovky. Česká televize natáčí druhou řadu, která má osm dílů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/kultura/clanek/nataci-se-druha-rad ..

Případy 1. oddělení budou mít pokračování, nabídne ale méně...
Druhá řada, stejně jako ta první, vznikne v Tvůrčí producentské skupině Michala Reitlera. Očekávání diváků nechtějí filmaři zklamat a slibují i udržení vysoké laťky kvality.Druhá řada, stejně jako ta první, vznikne v Tvůrčí producentské skupině Michala Reitlera. Očekávání diváků nechtějí filmaři zklamat a slibují i udržení vysoké laťky kvality.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lupa.cz/clanky/pripady-1-oddeleni-budou-mit-p ..

Případy 1. oddělení - II. řada (8DVD) - DVD | MALL.CZ
Skutečné případy. Skutečné postupy. Skutečná kriminálka. Pokračování úspěšného kriminálního seriálu inspirovaného případy, které se skutečně staly. Skutečné případy. Skutečné postupy. Skutečná kriminálka. Pokračování úspěšného kriminálního seriálu inspirovaného případy, které se skutečně staly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mall.cz/filmy/ppady-1-oddlen-ii-ada-8dvd-dvd- ..

Případy 1. oddělení 1. - 2. série - bonstella
II. řada DVD 6 1. Slepý svědek První epizoda druhé řady kriminálního seriálu Případy 1. oddělení se vrací k mediálně známým kauzám.II. řada DVD 6 1. Slepý svědek První epizoda druhé řady kriminálního seriálu Případy 1. oddělení se vrací k mediálně známým kauzám.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bonstella.cz/dvdkrimi/pripady-1--oddeleni-1-2 ..

Krimi seriál Případy 1. oddělení se dočká druhé řady - Parabola...
Druhá řada Případů 1. oddělení bude mít, oproti čtrnáctidílné první sérii, šest až osm dílů. „Po dopsání posledního dílu jsme o pokračování vůbec neuvažovali.Druhá řada Případů 1. oddělení bude mít, oproti čtrnáctidílné první sérii, šest až osm dílů. „Po dopsání posledního dílu jsme o pokračování vůbec neuvažovali.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

parabola.cz/zpravicky/21783/krimi-serial-prip ..

Aktuality a média | Nemocnice Prostějov
Vy a Vaše zdraví Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.Vy a Vaše zdraví Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemocniceprostejov.agel.cz/o-nemocnici/novink ..

Josef Mareš - Idnes.cz
Kriminalista Josef Mareš (*1964) je spoluautorem scénáře ke krimiseriálu Případy 1. oddělení.Kriminalista Josef Mareš (*1964) je spoluautorem scénáře ke krimiseriálu Případy 1. oddělení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/obecne/josef-mares.K5016765

Epizoda seriálu Případy 1. oddělení: 2x1
První epizoda druhé řady kriminálního seriálu Případy 1. oddělení se vrací k mediálně známým kauzám. Vrah, který utloukl dvě pracovnice První epizoda druhé řady kriminálního seriálu Případy 1. oddělení se vrací k mediálně známým kauzám. Vrah, který utloukl dvě pracovnice
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

monsterman.cz/epizody/pripady-1-oddeleni-2x1

Počet záznamů:19
Reklama:

Případy Prvního oddělení Druhá řada online
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80