Čertova krabička

Michal Špaček hokejista WikipedieDomů

Podobné téma:
Michal Špaček hokejista Wikipe..
Štěpánka Decastelo Wikipedie
Wikipedie Havlíčkův Brod
Externí:
Tělové svíce Michal Ježek
Letiště a letadla Michal Plavec
hokejista vašíček
rexanne becnel wikipedie
wikipedie německá tanková esa
slovenský herec Michal Dočolom..
polytechnická výchova Wikipedie
lod Wikipedie
Slovanská bohyně Morana Wikipe..
hokejista Josef Vašíček

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Bluetooth Intercom na motorku
Dieta po operaci žlučníku
šrucha plevel likvidace
Dobyvatelé ztracené pravdy seriály
aljašská treska pečená na másle,červen..
Úřad práce Hranice Volná místa
Sodexo Flexi Pass uplatnění
Polsko fotbal liga Extraliga tabulka
Portál GIS HZS Plzeňského kraje mapy
autor a rok vzniku písně vánoce, vánoc..
Super Mario Party + Joy Con
byt ke koupi mar. lázně
kulaté Zastřešení bazénu Azuro
overkill s the walking dead čeština
cizí mužské jméno v v křížovce
Kuchyňské nože Fiskars Sada
Motání hlavy a hučení v uších
boty Tamaris e shop
obrázky k vytisknutí čert a mikuláš
francouzské Povlečení z mikroplyše lev..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Michal Dvořák (lední hokejista) – Wikipedie
Michal Dvořák (* 12. srpna 1979 Šternberk) je bývalý český hokejový útočník, nyní politik a podnikatel, od roku 2016 zastupitel Plzeňského kraje, od roku 2014 zastupitel města Plzně (v letech 2014 až 2017 také radní města), člen hnutí OPAT.Michal Dvořák (* 12. srpna 1979 Šternberk) je bývalý český hokejový útočník, nyní politik a podnikatel, od roku 2016 zastupitel Plzeňského kraje, od roku 2014 zastupitel města Plzně (v letech 2014 až 2017 také radní města), člen hnutí OPAT.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Michal_Dvo%C5%99%C3%A1k ..

Michal Bulíř – Wikipedie
Michal Bulíř se za své výkony vysloužil poprvé v kariéře nominaci do seniorské reprezentace, s níž zamířil na její první sraz v ročníku 2015/16.Michal Bulíř se za své výkony vysloužil poprvé v kariéře nominaci do seniorské reprezentace, s níž zamířil na její první sraz v ročníku 2015/16.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Michal_Bul%C3%AD%C5%99

Michal Řepík – Wikipedie
Michal Řepík (* 31. prosince 1988, Vlašim, Československo) je český hokejový útočník.Michal Řepík (* 31. prosince 1988, Vlašim, Československo) je český hokejový útočník.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Michal_%C5%98ep%C3%ADk

Ostrava – Wikipedie
Ostrava (polsky Ostrawa, německy Ostrau) je statutární, krajské a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem.Ostrava (polsky Ostrawa, německy Ostrau) je statutární, krajské a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Ostrava

Josef Augusta (lední hokejista) – Wikipedie
Jako hráč získal s týmem Duklou Jihlava osmkrát titul mistra republiky. Úspěchy slavil i jako trenér – v domácí soutěži dovedl k titulu Jihlavu a Olomouc, s reprezentačním celkem pak získal dvě zlaté medaile jako hlavní kouč a jednu jako...Jako hráč získal s týmem Duklou Jihlava osmkrát titul mistra republiky. Úspěchy slavil i jako trenér – v domácí soutěži dovedl k titulu Jihlavu a Olomouc, s reprezentačním celkem pak získal dvě zlaté medaile jako hlavní kouč a jednu jako...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Augusta_(ledn%C3% ..

Jakub Vrána (lední hokejista) – Wikipedie
Jakub Vrána (* 28. února 1996, Praha) je český hokejový útočník (křídlo) momentálně hrající v týmu Washington Capitals v NHL.Jakub Vrána (* 28. února 1996, Praha) je český hokejový útočník (křídlo) momentálně hrající v týmu Washington Capitals v NHL.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Jakub_Vr%C3%A1na_(ledn% ..

Jaroslav Špaček – Wikipedie
Jaroslav Špaček (* 11. února 1974 Rokycany) je český hokejový trenér a bývalý hokejový obránce, od sezóny 2012/2013 asistent trenéra HC Škody Plzeň.Jaroslav Špaček (* 11. února 1974 Rokycany) je český hokejový trenér a bývalý hokejový obránce, od sezóny 2012/2013 asistent trenéra HC Škody Plzeň.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_%C5%A0pa%C4%8Dek

Josef Vašíček – Wikipedie
Brankáři: Tomáš Duba • Zdeněk Šmíd Obránci: Petr Svoboda • David Hájek • Zdeněk Kutlák • Martin Holý • Josef Jindra • Angel Krstev • Jiří David Útočníci: Jaroslav Kristek • Milan Kraft – Kapitán • Michal Sivek • Jaroslav Svoboda • Josef...Brankáři: Tomáš Duba • Zdeněk Šmíd Obránci: Petr Svoboda • David Hájek • Zdeněk Kutlák • Martin Holý • Josef Jindra • Angel Krstev • Jiří David Útočníci: Jaroslav Kristek • Milan Kraft – Kapitán • Michal Sivek • Jaroslav Svoboda • Josef...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Va%C5%A1%C3%AD%C4 ..

13. komnata (TV seriál) (2006) | ČSFD.cz
Pořad veřejnoprávní České televize vysílaný od 3. ledna 2006 se věnuje složitým životním obdobím známých českých osobností.Pořad veřejnoprávní České televize vysílaný od 3. ledna 2006 se věnuje složitým životním obdobím známých českých osobností.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csfd.cz/film/313066-13-komnata/komentare-uziv ..

Čeští lední hokejisté
dbpedia-cs:Pavel_Augusta_(lední_hokejista)dbpedia-cs:Pavel_Augusta_(lední_hokejista)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.dbpedia.org/page/Kategorie:%c4%8ce%c5%a1t% ..


Pavel Sedláček (lední hokejista) – Wikipedie
Pavel Sedláček (* 26. září 1991, Plzeň) je český lední hokejista.Pavel Sedláček (* 26. září 1991, Plzeň) je český lední hokejista.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Sedl%C3%A1%C4%8De ..

Michal Birner – Wikipedie
Michal Birner (* 2. březen 1986, Praha) je český hokejový útočník, momentálně hrající za klub Bílí Tygři Liberec.Michal Birner (* 2. březen 1986, Praha) je český hokejový útočník, momentálně hrající za klub Bílí Tygři Liberec.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Michal_Birner

Michal Sýkora – Wikipedie
Michal Sýkora (* 5. července 1973 Pardubice, Československo) je bývalý český hokejový obránce, který nastupoval v české extralize za mateřské Pardubice a za Spartu.Michal Sýkora (* 5. července 1973 Pardubice, Československo) je bývalý český hokejový obránce, který nastupoval v české extralize za mateřské Pardubice a za Spartu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Michal_S%C3%BDkora

Josef Marha – Wikipedie
Josef Marha (* 2. června 1976, v Havličkově Brodě), je bývalý český hokejový útočník.Josef Marha (* 2. června 1976, v Havličkově Brodě), je bývalý český hokejový útočník.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Marha

Blansko – Wikipedie
Centrum má nadmořskou výšku 276 m, větší část města se rozkládá ve svahu nad levým břehem Svitavy. Blansko zaujímá rozlohu 18,29 km? a žije zde přibližně 21 tisíc obyvatel.Centrum má nadmořskou výšku 276 m, větší část města se rozkládá ve svahu nad levým břehem Svitavy. Blansko zaujímá rozlohu 18,29 km? a žije zde přibližně 21 tisíc obyvatel.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Blansko

Karel Pilař (lední hokejista) – Wikipedie
O pět měsíců později se dohodl na kontraktu s jihokorejským klubem Anyang Halla. V tomto roce ještě zamířil do HC Verva Litvínov, kde začínal svou hokejovou kariéru.  V Litvínovském dresu nakonec setrval do konce sezony 2017/18.O pět měsíců později se dohodl na kontraktu s jihokorejským klubem Anyang Halla. V tomto roce ještě zamířil do HC Verva Litvínov, kde začínal svou hokejovou kariéru. V Litvínovském dresu nakonec setrval do konce sezony 2017/18.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Pila%C5%99_(ledn% ..

Jan Stránský (lední hokejista) – Wikipedie
Jan Stránský (* 16. dubna 1990, Plzeň) je český hokejový útočník. Většinu kariéry strávil v HC Plzeň 1929. Nyní však hraje za tým BK Mladá Boleslav.Jan Stránský (* 16. dubna 1990, Plzeň) je český hokejový útočník. Většinu kariéry strávil v HC Plzeň 1929. Nyní však hraje za tým BK Mladá Boleslav.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Str%C3%A1nsk%C3%BD_ ..

Dominik Hašek – Wikipedie
Dominik Hašek, rodným příjmením Kaštánek (* 29. ledna 1965 Pardubice), známý také pod přezdívkou Dominátor, je bývalý český hokejový brankář.Dominik Hašek, rodným příjmením Kaštánek (* 29. ledna 1965 Pardubice), známý také pod přezdívkou Dominátor, je bývalý český hokejový brankář.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Dominik_Ha%C5%A1ek

Třebíč - Kultura.cz
Počet obyvatel začal vzrůstat po druhé světové válce spolu s výstavbou rodinných domů a následně velkých panelových sídlišť, z velké části coby domovů pro zaměstnance nově budované elektrárny v Dukovanech.Počet obyvatel začal vzrůstat po druhé světové válce spolu s výstavbou rodinných domů a následně velkých panelových sídlišť, z velké části coby domovů pro zaměstnance nově budované elektrárny v Dukovanech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kultura.cz/profile/8160-trebic

Straka a Špaček dostali pokutu. Vulgárně křičeli na sudí...
Praha – Kapitán hokejové Plzně a zároveň i generální manažer západočeského klubu Martin Straka dostal společně s asistentem plzeňského trenéra Jaroslavem Špačkem pokutu od diciplinární komise za jejich vulgarismy adresované na duo...Praha – Kapitán hokejové Plzně a zároveň i generální manažer západočeského klubu Martin Straka dostal společně s asistentem plzeňského trenéra Jaroslavem Špačkem pokutu od diciplinární komise za jejich vulgarismy adresované na duo...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eurozpravy.cz/sport/hokej/82505-straka-a-spac ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Michal Špaček hokejista Wikipedie
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0005:27:01