Čertova krabička

Kdy si udělat těhotenský test po vynechání menstruaceDomů

Podobné téma:
d Test ledniček s mrazákem
alkohol tester online kalkulačka
test na alzheimera hodiny obrá..
Kdy si udělat těhotenský test ..
Dopravně psychologické vyšetře..
testy na Dětské příkrmy
testy Angličtina slovosled Onl..
tester na vodu v bazénu pH chlor
odvolání k psychologickému tes..
Přítomný čas průběhový a prost..
Svobodná menstruace
Externí:
český jazyk určování druhů ved..
slovní druhy testy
vyšší hodnota jaterních testů
Odpalované těsto na věnečky vi..
test na určování hlavní a vedl..
polohrubá mouka test
recept na závin z listového te..
Psychotesty Plzeň Ceník
tester
psychologické testy pro řidiče..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
slevy na Pivní lázně Štramberk
Prohlášení vlastníka budovy vzor
Město Mnichovo Hradiště Rozsvícení str..
Lupavý palec a operace
naha Katarína Jesenská
Zásobník na kavove kapsle Dolce Gusto ..
poslední Dávka drogy
film Roger Waters: The Wall
Vánoční cukroví Nejlepší recepty Mysli..
Tlakoměr Hartmann Tensoval Comfort rec..
půjčovny kompenzačních pomůcek pro sen..
Umělohmotný okapový systém
Luxusní vůně do auta Areon Leather Col..
Raiffeisen bank banka inspirovaná klie..
FK Baník Albrechtice u Českého Těšína
přezimující Drobné ptactvo
internetové bankovnictví České spořite..
Baterie s elektrickým ohřevem vody a s..
Padesát odstínů šedi Kniha číst online
síť na lov ptáků křížovká

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Těhotenský test, pozitivní těhotenský test, kdy si udělat...
Jak vypadá pozitivní těhotenský test a negativní těhotenský test? Co znamená slabá čárka na testu a nebo tzv. duch na testu? A kdy je ideální čas udělat si těhotenský test? To vše se dozvíte ve videu a článku na Modrém koníku.Jak vypadá pozitivní těhotenský test a negativní těhotenský test? Co znamená slabá čárka na testu a nebo tzv. duch na testu? A kdy je ideální čas udělat si těhotenský test? To vše se dozvíte ve videu a článku na Modrém koníku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/snazime-se/tehotensky-test

Kdy si udělat těhotenský test - eMimino.cz
Kdy si udělat těhotenský test. Nedostavila se menstruace? Skočte si koupit těhotenský test. Koncentrace těhotenského hormonu se každým dnem zvyšuje, proto vydržte co nejdéle, aby.Kdy si udělat těhotenský test. Nedostavila se menstruace? Skočte si koupit těhotenský test. Koncentrace těhotenského hormonu se každým dnem zvyšuje, proto vydržte co nejdéle, aby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/encyklopedie/kdy-si-udelat-tehoten ..

Těhotenský test. Kdy si ho poprvé udělat? - Zdravotní rádce
Těhotenský test slouží ke zjištění těhotenství v pohodlí domova. Těhotenský test, by se měl nejlépe provádět 7 dní po vynechání pravidelné menstruace.Těhotenský test slouží ke zjištění těhotenství v pohodlí domova. Těhotenský test, by se měl nejlépe provádět 7 dní po vynechání pravidelné menstruace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravotniradce.cz/tehotensky-test-kdy-si-ho-p ..

Vynechání menstruace po 40 - Gynekologická poradna - Livedoctor...
Dobrý den, chci se zeptat měla sem menstruaci 10.3 a do dneška to je 28.4.2009 jsem to ještě nedostala a i když sem si udělala těhotenský test, který vyšel negativní.Dobrý den, chci se zeptat měla sem menstruaci 10.3 a do dneška to je 28.4.2009 jsem to ještě nedostala a i když sem si udělala těhotenský test, který vyšel negativní.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

livedoctor.cz/home/detail?id=2091

Vynechaná menstruace | uLékaře.cz
Po jaké době si mohu udělat test, aby spolehlivě určil, zda nejsem v maléru? Moc děkuji za odpovědi..Po jaké době si mohu udělat test, aby spolehlivě určil, zda nejsem v maléru? Moc děkuji za odpovědi..
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/vynechana-menstruac ..

Vynechaná menstruace | MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče...
Hned první den po vynechání menstruace si může žena udělat těhotenský test, který koupí v každé lékárně. Je poměrně spolehlivý. Přesto jsou známy i případy, ačkoliv vzácné, kdy žena menstruuje i v …Hned první den po vynechání menstruace si může žena udělat těhotenský test, který koupí v každé lékárně. Je poměrně spolehlivý. Přesto jsou známy i případy, ačkoliv vzácné, kdy žena menstruuje i v …
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojebrisko.cz/vynechana-menstruace/3267

Těhotenský test | Jaknamaterstvi.cz
Těhotenství se dá v domácích podmínkách určit pomocí těhotenského testu. I přesto, že jsou dnes k dostání těhotenské testy s vysokou citlivostí (10 mlU nebo 25 mlU), doporučují lékaři provádět těhotenský test až po vynechání menstruace.Těhotenství se dá v domácích podmínkách určit pomocí těhotenského testu. I přesto, že jsou dnes k dostání těhotenské testy s vysokou citlivostí (10 mlU nebo 25 mlU), doporučují lékaři provádět těhotenský test až po vynechání menstruace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jaknamaterstvi.cz/tehotensky-test

těhotenský test - Gynekologická poradna - Idnes.cz
Dobrý den, chci se zeptat dělala jsem si 2 těhotenské testy před očekávanou menstruací a byly negativní, a 3 test jsem si dělala den po vynechání menstruace a byl negativní, potom později po vyhodnocení se udělal "duch" ale píšou že po...Dobrý den, chci se zeptat dělala jsem si 2 těhotenské testy před očekávanou menstruací a byly negativní, a 3 test jsem si dělala den po vynechání menstruace a byl negativní, potom později po vyhodnocení se udělal "duch" ale píšou že po...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/onadnes/poradna-gynekologa-mudr-jana ..

Těhotenské testy - Lékárna.cz
Sháníte těhotenský test? Vybrat si můžete z naší široké nabídky. Jsme vaše internetová lékárna. S nákupem nad 1500 Kč obdržíte dopravu zdarma.Sháníte těhotenský test? Vybrat si můžete z naší široké nabídky. Jsme vaše internetová lékárna. S nákupem nad 1500 Kč obdržíte dopravu zdarma.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekarna.cz/tehotenske-testy

Kdy si udělat těhotenský test? | BENU.cz
Těhotenský test je dobré opakovat po několika dnech, pokud první test byl negativní a přesto se menstruace nedostavila.Těhotenský test je dobré opakovat po několika dnech, pokud první test byl negativní a přesto se menstruace nedostavila.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

benu.cz/kdy-si-udelat-tehotensky-test


Příznaky těhotenství v prvních dnech. Jste těhotná? - Modrý...
Tento těhotenský příznak se objevuje opravdu velmi brzy a žena si ho může povšimnout již týden či dva po oplodnění.Tento těhotenský příznak se objevuje opravdu velmi brzy a žena si ho může povšimnout již týden či dva po oplodnění.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi

Těhotenský test. Za jak dlouho po vynechání menses? - Modrý...
Za jak dlouho po vynechaní menstruace jste si dělali těhu test??? A vyšel vám hned pozitivní? - I o tom se diskutuje na Modrém koníku. Přečti si zkušenosti a názory ostatních.Za jak dlouho po vynechaní menstruace jste si dělali těhu test??? A vyšel vám hned pozitivní? - I o tom se diskutuje na Modrém koníku. Přečti si zkušenosti a názory ostatních.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/tehotensky-t ..

Vynechání menstruace po vysazení antikoncepce - Vynechání...
Rozhodně si udělejte těhotenský test.Pokud bude negativní, zajděte ke gynekologovi ,který Vám aplikuje inj.agolutinu,po které dostanete menses zpravidla do 14 dní.Rozhodně si udělejte těhotenský test.Pokud bude negativní, zajděte ke gynekologovi ,který Vám aplikuje inj.agolutinu,po které dostanete menses zpravidla do 14 dní.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekari-online.cz/gynekologie-a-porodnictvi/di ..

Těhotenský test - Babyweb.cz
Těhotenský test – spolehlivé a rychlé určení těhotenství. Kdy si udělat těhotenský test a jaký test použít? Kdy navštívit gynekologa při pozitivním výsledku těhotenského testu. Více… Ideální dny pro početí Ovulační kalendář Příznaky...Těhotenský test – spolehlivé a rychlé určení těhotenství. Kdy si udělat těhotenský test a jaký test použít? Kdy navštívit gynekologa při pozitivním výsledku těhotenského testu. Více… Ideální dny pro početí Ovulační kalendář Příznaky...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyweb.cz/tehotensky-test-3169

Mohu být těhotná? MUDr. Veronika Ťápalová | Baby On Line
S přítelem jsme se mazlili a on přitom vyvrcholil. Potom se mě ještě dotýkal. Je možné, že se spermie dostaly do pochvy? Mohu být těhotná?S přítelem jsme se mazlili a on přitom vyvrcholil. Potom se mě ještě dotýkal. Je možné, že se spermie dostaly do pochvy? Mohu být těhotná?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyonline.cz/mohu-byt-tehotna

Kolikátý den od vynechání menstruace udělat ... | porodnice.cz
Dobrý den, dostupné těhotenské testy mají různou citlivost,vyberte si test s nejvyšší možnou citlivostí-např.Těhotenský test Combo II Instant-View.Dobrý den, dostupné těhotenské testy mají různou citlivost,vyberte si test s nejvyšší možnou citlivostí-např.Těhotenský test Combo II Instant-View.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

porodnice.cz/poradny/kolikaty-den-od-vynechan ..

Kdy si udělat těhotenský test? – Ontola
Měla jsem styk jedním klukem bez antikoncepce a teď se bojim že jsem těhotná.Za jak dlouho po styku si mám udělat těhotenskký test abych věděla že je určitě test negativní(nebo nedejbože pozitivní)?Nebo na to má vliv menstruace kdy se má...Měla jsem styk jedním klukem bez antikoncepce a teď se bojim že jsem těhotná.Za jak dlouho po styku si mám udělat těhotenskký test abych věděla že je určitě test negativní(nebo nedejbože pozitivní)?Nebo na to má vliv menstruace kdy se má...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ontola.com/cs/ondi/ciueko/kdy-si-udelat-tehot ..

Vynechání menstruace po sexu | Maminkám.cz
MS mám hodně nepravidelnou,ale chci si udělat těhotensky test pro jistotu. Jenže všude se píše,že test použít po neobjevení pravidelné menstruace a potom dny kdy test je dobré udělat.MS mám hodně nepravidelnou,ale chci si udělat těhotensky test pro jistotu. Jenže všude se píše,že test použít po neobjevení pravidelné menstruace a potom dny kdy test je dobré udělat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diskuze.maminkam.cz/vynechani-menstruace-po-s ..

LTC Cassette Kazetový Těhotenský test | Kondomshop.cz
Jste těhotná? Zjistěte zda čekáte malého sviště, v soukromí u vás doma :) Těhotenský test LTC Healthcare Cassette je vysoce spolehlivý a rychlý - výsledek víte do 5 minut.Jste těhotná? Zjistěte zda čekáte malého sviště, v soukromí u vás doma :) Těhotenský test LTC Healthcare Cassette je vysoce spolehlivý a rychlý - výsledek víte do 5 minut.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/ltc-ca ..

Za jak dlouho po vynechání menstruace je pozitivní těhotenský...
Za jak dlouho po vynechání menstruace je pozitivní těhotenský...Za jak dlouho po vynechání menstruace je pozitivní těhotenský...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bety.cz/deti-a-rodina/clanky/26970/Za-jak-dlo ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Kdy si udělat těhotenský test po vynechání menstruace
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0015:11:27